4 Family Giebułtów

INWESTYCJA ZAKOŃCZONAlogo2 2

Osiedle 4Family - wymarzone miejsce do mieszkania dla Rodziny


Osiedle 4FAMILY położone jest w malowniczej miejscowości Giebułtów bezpośrednio przy ul. Granicznej (stanowiącej przedłużenie ulicy Łokietka) zaledwie 9,4 km od krakowskiego Rynku Głównego co powoduje, iż dojazd do centrum zajmuje jedynie 15 minut. Jest to spokojna i niezwykle urocza miejscowość, która daje ogromne poczucie intymności i rodzinnego ciepła.

Inwestycja składa się z 4 kameralnych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej na działkach od 3,3 do 4,3 ara, których położenie względem siebie daje poczucie swobody i prywatności. Domy posiadają atrakcyjny metraż od 100 m2 do 150 m2 powierzchni użytkowej na co składa się: pokój dzienny z jadalnią, kuchnia, łazienka, pralnia, kotłownia i gabinet na parterze oraz cztery sypialnie z łazienką na poddaszu. Każdy z budynków posiada wbudowany garaż oraz dodatkowe miejsce parkingowe, a przy każdym segmencie znajduje się ogród pozwalający na relaks i ucieczkę od codziennego zgiełku miasta.

Ciekawy charakter inwestycji podkreśla nowoczesna i funkcjonalna architektura. Dbałość o detale i staranne wykończenie stanowią podstawę naszych działań. Osiedle jest terenem zamkniętym z bramą sterowaną na pilota co jest jego kolejnym atutem.

4Family o zmroku 4Family o zmroku
Wizualizacja Wizualizacja
4Family 4Family

Lokalizacja
Lokalizacja osiedla gwarantuje doskonałe połączenie z centrum miasta, a bliskość węzła Modlnica znajdującego się zaledwie 2 minuty drogi od osiedla pozwala na szybką komunikację z trasami wylotowymi w kierunku Katowic, Zakopanego, Rzeszowa czy Warszawy.

Doskonałym udogodnieniem jest również bliskość hipermarketów: Auchan, Makro, Castorama, IKEA czy Futura Faktory Outlet , które znajdują się w promieniu 5 minut drogi od osiedla co pozwala na szybkie zakupy. W odległości 50 metrów znajduje się przystanek autobusowy natomiast w promieniu kilkuset metrów mamy dostęp do szkoły, przedszkola, kościoła, i wielu ścieżek rowerowych pozwalających aktywnie spędzić czas z rodziną.

Ponadto położenie osiedla 4FAMILY w granicach Parku Krajobrazowego „Dolinki Krakowskie” stwarza wyjątkową możliwość obcowania z naturą na co dzień, a dzięki dużej ilości zieleni można się tu znakomicie zrelaksować po całym dniu ciężkiej pracy, nie rezygnując przy tym z korzyści jakie daje mieszkanie w dużym mieście.
Aby zapewnić naszym przyszłym mieszkańcom komfort i wygodę, postawiliśmy jedynie na zaufanych i sprawdzonych wykonawców o najwyższej jakość swoich usług.


Osiedle 4FAMILY to idealna inwestycja dla Ciebie i twojej rodziny!