City View Kraków

cityviewlogo

 

 

 

 

To kameralne, zamknięte osiedle zlokalizowane w południowej części Krakowa na malowniczej polanie częściowo otoczonej brzozowym zagajnikiem, z którego rozpościera się przepiękna panorama całego miasta Krakowa. Zwłaszcza nocą można podziwiać zjawiskowo rozświetlone budynki, mosty i ulice dużej aglomeracji.

Cały kompleks składa się z 8 budynków w zabudowie bliźniaczej na działkach od 2,7 do 6,4 ara. Każdy segment to 137 m2 powierzchni na co składa się: pokój dzienny z jadalnią, kuchnią i łazienką na parterze, oraz cztery sypialnie z łazienką na poddaszu. Każdy z budynków posiada wbudowany garaż, oraz dodatkowo przynależne 2 miejsca parkingowe.

Mapa zagospodarowania Mapa zagospodarowania

Wszystkie domy wykonane są w technologii tradycyjnej z najlepszych materiałów dostępnych na rynku. Osiedle jest w całości ogrodzone z wspólną bramą wjazdową sterowaną pilotem, zaś droga wewnętrzna oraz podjazdy wykonane są z kostki brukowej. Zróżnicowanie powierzchni działek, usytuowania budynków względem stron świata oraz cen powoduje, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Dom na osiedlu CITYVIEW w Krakowie przy ul. Orszańskiej to znakomita alternatywa dla mieszkania w bloku przy zachowaniu tego samego poziomu cenowego. Lokalizacja sprawia, iż dzięki wspaniałym widokom roztaczającym się z okien, dużej ilości zieleni i dzikich zwierząt takich jak sarny wyłaniające się z pobliskiego lasku, można się tu znakomicie zrelaksować po całym dniu pracy, a przy tym nie trzeba rezygnować z korzyści jakie daje mieszkanie w dużym mieście.

Odległość od krakowskiego rynku to zaledwie 9km co powoduje iż dojazd do centrum Krakowa zajmuje jedynie 15 min. W odległości kilkuset metrów mamy dostęp do komunikacji miejskiej, gimnazjum, przedszkoli, szkół podstawowych oraz sklepów. Osiedle zapewnia również szybki wyjazd z miasta dzięki trasom wylotowym w kierunku Rzeszowa, Katowic, Zakopanego oraz Warszawy.