Zielone Wzgórze Kraków

 INWESTYCJA ZAKOŃCZONAzielonewzgorzelogo

 

 

 

Jest to kompleks 5 budynków wolnostojących i 6 w zabudowie bliźniaczej na działkach od 3,5 do 9,5 ara, zlokalizowany na wzgórzu o lekkim nachyleniu południowym z malowniczą zieloną panoramą. Mimo bliskiej odległości od krakowskiego rynku, zaledwie 9 km, można się tu poczuć jak na wsi. Cisza, spokój i dużo zieleni to atuty tego kameralnego osiedla.

Widok na Zielone Wzgórze Widok na Zielone Wzgórze
Lokalizacja osiedla Lokalizacja osiedla

Wszystkie domy są wykonane w technologii tradycyjnej z najlepszych materiałów dostępnych na rynku, a każda posesja jest indywidualnie ogrodzona z bramą sterowaną pilotem. Zróżnicowanie powierzchni działek, domów oraz cen powoduje, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Osiedle Zielone Wzgórze zlokalizowane jest w Krakowie przy ul. Żelazowskiego w odległości 9 km od krakowskiego Rynku Głównego. Jest to jedno z nielicznych miejsc, które mimo tego że znajduje się w granicach miasta charakteryzuje się pięknymi widokami na otwarte tereny zielone. Południowa ekspozycja, luźna zabudowa, spokój i cisza sprawią, iż relaks dla Ciebie i Twojej rodziny nabierze pełnych wymiarów.

Zielone Wzgórze to możliwość szybkiego dojazdu do centrum miasta, a zarazem tras wylotowych w kierunku Rzeszowa, Katowic, Zakopanego oraz Warszawy. W odległości zaledwie 300 m znajdują się dwa przystanki MPK a najbliższy minimarket jest w odległości 700 m. W promieniu 2 km zlokalizowane są dwa przedszkola, szkoła podstawowa oraz gimnazjum.